| xcristix a întrebat:

Cum sa invat pentru examen? nu am deloc chef,probabil ca o sa imi ziceti ca doar in unele perioade ale zilei ai chef de invatat,dar eu nu am chef niciodata, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Dreacu a răspuns:

FUxCvKcIT BIxTcCH ia in considerare doar literele mari

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Paiiiiii. spune si tu " gata ba de azi invat " si fa 2 teste pe zi macar.unu la romana unu la mate. si eu sunt a 8a sigh succes!

| rockmeout a răspuns:

Pai calca-ti odata pe mandrie si incearca sa inveti.Vei vedea ca este foarte simplu, iar pe masura ce vei rezolva tot mai multe variante pe care le stii, iti va face placere sa lucrezihappy