| selenuca100 a întrebat:

Cum sa ma comport ca sa ma placa un baiat?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa fii naturala, sa te definesti de celalate ca sa te remarce, iar asta o poti face doar prin calitati care doar tu le ai. Fie ca e vorba de frumusetea fizica, fie de niste trasaturi si calitati care nu le au toate. ORicum, daca nu te place pentru cine esti, atunci nu are rost pentru ca vei trai toata relatia cu o masca, si asta e ceva ce trebuie evitat.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu trebuie sa faci nimic special si nici sa iesi in relief.
AR FI BINE SA TE FACI REMARCATA PRIN SIMPLITATE SI NATURALETE.
O seara bunahappy