| ANONIMAAA37 a întrebat:

Cum sa ma comport cu un baiat ca sa il fac sa ma placa?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Sa fii tu insati. happy
Nu fi altcineva, pentru ca este posibil ca el sa accepte acea masca si nu adevarata ta persoana.
Deci. ori te accepta FIX cum esti tu, ori PA. happy

| Jerry665 a răspuns:

Buna! Fii atentă la mine: Nu trebuie să te îmbraci ca o cu**a chiar dacă asta atrage atenția băieților. Dacă băiatul e o persoană buna, du-te si asculta despre ce anume vorbește și încearcă să pari cât mai interesată de ceea ce zice. Dar să nu spui minciuni despre tine sau el ca altfel o să își bată joc de tine toată viata. Ideea e sa fii prietenoasa cu el si sa ii iei apărarea când poți. Prietena mea așa a facut si m-am cucerit. Bafta cu el, si nu uita sa nu îți bați niciodata joc de el. happy