| Nicoleoficial a întrebat:

Cum să fac să mă placă un băiat? Cum ar trebui să mă comport cu el?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a se putea forma un cuplu bazat pe dragoste si iubire, in mod absolut obligatoriu toate sentimentele trebuie sa existe si mai ales sa fie reciproce. Trebuie sa insisti sa cauti sau sa astepti momentul in care apare... sufletul pereche. Incearca sa intri in legatura/vorba cu cel de care iti place, dar incearca pe cat este posibil sa urmezi sfatul potrivit caruia initial sa nu pui prea mult suflet pentru a preveni starea de dezamagire in caz de nereusita. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă nu te place pentru ceea ce eşti ca om, ca suflet, ca persoană, îți pierzi timpul degeaba.

| Irinel15123532 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, el trebuie sa aleaga.

| IAR a răspuns:

Pentru inceput intra in vorba cu el si iti dai seama imediat daca te place daca el este mai timid iti dai seama mai greu dar in principiu baga-l in seama, vorbeste cu el.

| denisQ00 a răspuns:

Buna! Sunt multe chestii de discutat, daca vrei putem dicuta in privat

| Mariaroxi1234 a răspuns:

Poti sa faci tu pe dreacu in patru, daca nu te place, nu te place. O sa fie in zadar sa încerci tu sa l cucerești cu chestii penibile