| Claudia63 a întrebat:

Cum sa ma comport ca un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| PissyAndre a răspuns:

Ei draga mea mie mi-a luat mult timp sa inteleg urmatoarele ..sa incepem big grin :
a) Baiatul normal b) Baiatul pitiponc
El cum se poarta? Este baiatul normal sau cel pitiponc? (scuze de exprimare aici ) Oricum daca este ca baiatul normal poartate natural nu te machia excesiv fa glume bune razi tot timpul si vorbeste cu el mult ( ai grija sa nu te balbai si sa nu te implici pana nu sunteti un cuplu )
Varianta B, baiatup pitionc. :
1. fusta scurta
2.machiaj
3.Comportament ieftin
Sper ca te-am ajutat big grin fundita? :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand cred ca nu ai aceasta pretentie daca baiatul nu stie ca tu existi. Daca stie acest lucru si a vazut ca esti frumusica si ca ai sarmul tau, si te si place, atunci sigur el te va baga in seama. Daca nu, nu!

| Miky1 a răspuns:

Dulce,feminina,sexi..ataat

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Mai intai asigar-te ca stie macar cum te cheama, gasiti un prieten comun ca sa iesiti intr-o zi, cunoasteti-va fara sa-i dai de banuit ca-l placi si apoi fi tu insati.Nu trebuie sa faci nimic cine te place te place asa cum esti.Nu uita sa ai incredere in tine!winking