| Dyesel_addy_1970 a întrebat:

Cum sa ma comport cu o fata la o intalnire?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti si in felul acesta te vei descurca de minune, succes!

| CrazyTeenager a răspuns:

Natural.

| Wowhow a răspuns:

Pe langa personalitate, care trebuie sa fie ca de obicei, mie mi s-ar parea dragut ca baiatul cu care ies sa fie foarte atent cu mine, sa ma faca sa zambesc mai mult, poate sa si incerce sa ma tina de mana, sa se ofere sa-mi cumpere un suc si sa-mi complimenteze tinuta.Naturaletea conteaza, dar sa nu-ti para rau daca te balbai putin(in caz ca esti mai timid) pentru ca asa fata observa mai clar ca o placi si se va simti flatata, daca te place cat de cat.Bafta la intalnire!happy

| Nein a răspuns:

Nu incerca sa te comporti intr-un anumit fel cu o fata, sau cu oricine oriunde. Comporta-te exact asa cum o faci de obicei.winking