| Waxyzz a întrebat:

Cum sa o fac pe prietena mea geloasa?
Adica de cand sunt cu ea sa zicem ca mam cam "izolat" de fete(sau prietene fete) sa nu fie vreun scandal pe tema asta, iar ea nu a facut la fellaughing. i-am si comentat dar na, chestia e ca ea crede ca ma are in palma si ca nu ma poate pierde, si acu intelegeti de ce vreau sa o fac geloasalaughing. oricum ea pare ca nu o deranjeaza, adica nu arata, cu toate ca eu stiu ca o deranjeaza, astel in micurile noastre certuri nu ar mentiona de cutare si cutare. Cum sa fac asta? In fata ei sai acord atentie altei fete care nu prea o suporta? pe la spatele ei sa vb cu fete si sa vada ca manteleg bine cu alte fete? sa vorbesc cu fetele si sa-i zic intentionat ca vorbesc cu ele? sau cum credeti ca pot sa o fac geloasa, astfel incat sami comenteze si ea, eventual sa cadaem la un compromis si ea sa mai reduca din cei care ma deranjeaza, si sa ii pese mai mult. Vreau doar raspuns la tema care am impus-o mai suslaughing. Nu vreau raspunsuri gen"nu merge""las-o frate". Fundaa

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu-ti recomand asta, pentru ca va pierde increderea in tine, si greu vei putea explica ca doreai doar sa o faci geloasa.
De ce vrei sa sufere ea? tie ti-ar conveni daca si ea s-ar gandi la fel si intr-o zi l-ai vedea cum flirteaza cu altul?
Nu merita! Dar tu faci ce doresti. happy

| WhiteMoth a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......fiindca_1/
Nu mai vrei sa ii arati ca iti pasa? Da-i papucii si gata, ca esti penibil cu chestiile astea gen "sa o fac geloasa".

| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Nu ti-as spune sa faci asta... o s-o pierzi, n-o sa mai fie apropiata de tine. n-o sa te mai creada. Si atunci cand o sa ai cea mai mare nevoie de ea... ea nu o sa te ajute. big grin big grin big grin