| mimima a întrebat:

Cum sa scap "repede" de celulita, si de burtica? vine vara si nu stiu ce sa fac cu problema asta. dau funda la cel mai reusit raspuns(care vad ca isi face efectul)big grin.help me please!happystraight face

4 răspunsuri:
| r3cky a răspuns:

Incearca sa ai 3 mese regulate pe zi, ultima nu mai tarziu de 18:00. Evita pe cat posibil painea, grasimile, prajelile.Si fa foarte mult sport.Incearca sa alergi minm 5 km pe zi.winking
Aaa, si vreo cateva zeci de abdomene nu strica pe zi.
Ppapa

| Nezzy a răspuns:

Hei si eu am aceeasi problema, dar de 3 saptamani am baut f multa apa, am facut in jur de 150 de abdomene pe zi( in cateva sesiuni), mi-am facut masaj cu ulei sau cu crema speciala pentru celulita si crede-ma rezultatele sunt f bune. Daca ai putea sa faci si cateva ore de inot ar fi bine sau sa dansezi.Te va ajuta. big grin

| row a răspuns:

Tae bo, kango jumps, fitness, daca stii ce sunt alea chiar de acasa http://www.taebofitness.ro/, ar putea sa te ajute mult de tot

| AnaMaria_3737 a răspuns:

Pai incepe cu o dieta echilibrata bazata mai mult pe fructe si legume, de exemplu eu mi-am facut o supa cu legume in care am pus doar putin ulei d masline, fara taitei, fara cartofi. si fa mult sport, pentru celulita mai ales este bun steppul sau exercitii taebo.si mai sunt pe google exercitii, care te ajuta foarte mult, sau impachtari cu cafea in zonele afectate, este f buna, iar pentru burtica fa abdomene, o sa te ajute clar! pup