| Pal12345 a întrebat:

Cum se v-a termina Suleyman Magnificul?

Răspuns Câştigător
| MarinaBarbara a răspuns:

Hurrem o sa moara de cancer intestinal si suleyman de problema la coloana apoi va muri mustafa si mehmet si baiazid singurii care vor trai pana la sfarsit vor fi mihirmah si cu selim, sultana mama va muri de curand iar ibrahiom va muri in episodul 86 parca, Fundita te rog mult

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Ştiu doar că Hurrem devine sultană.
http://www.youtube.com/watch?v=YuEZ2VEcCmk

| elenutza27 a răspuns:

Pai Hurrem o sa fie sultana, sultana-mama moare, la fel si Ibrahim, iar copilul lui Mahidevran moare intr-un razboi in care merge cu Suleyman.Deci baiatul lui
Hurrem o sa ii ia locul.

| Konata a răspuns:

Nu se stie deoarece se va termina acusa sezonul 1 si va incepe sezonul 2 odata cu inceperea noului an 2013. Insa am impresia ca Ibrahim va deveni cinve foarte important, am citit pe internet de mult ca s-ar putea sa devina el sultan.Vom vedea.

| Stalievus a răspuns:

Hurem Apuca un rang mare. Ea i-a spus lui Mustafa sa mearca sa se impace cu Suleyman pentru ca erau certati, iar lui Suleyman i-a zis ca vine sa il omoare. Asa dar, garziile l-au strangulat pe mustafa, si pe Ibrahim.

| anonim5491 a răspuns:

Ibrahim va fi decapitat si mustafa si unii din copii lui Hurrem iar ea devine printr-un fel unica sotie a lui Suleyman si se implica in politica...

| KillerMafiotul a răspuns:

Nu este adevarat! Hurrem va muri de pneumonie, Mehmed moare in ep 103 din cauza lui Mahidevran, Mustafa moare in ep 123 din cauza ca Hurrem si rustem fac o scrisoare falsa care atesta ca el este un tradatoe iar pe tron va urca Selim care nu era bun ca sultan