| elizagabriela a întrebat:

Cum se va termina filmul suleyman magnificul? dau funda!

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

De ce ai vrea sa stii cum se termina. In plus nimeni nu stie. Serialul inca se filmeaza. In present se ajunge la episodeul 91!winking

| alex0110 a răspuns:

Il gasesti pe wikipedia, dar daca il citesti nu mai are farmec filmul.

| elizagabriela explică (pentru alex0110):

Eu am vazut pe you tube deja foarte multe episoade si am ramas mirata la ce se intampla dar sunt foarte curioasa sa vad cum se termina pentru ca nu am vazut episodul asta nu mi - la dat pe you tube.