| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Cum vedeti viata? happy >:

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De moment e binisor, pe la sfarsitul lunii aprilie incepe calvarul pana in octombrie apoi iar raman in pauza pana in aprilie 2012 si prin noiembrie 2012 vin in Romania dau de permis pentru camion si trailer + atestat de marfa imi cumpar masina, si odata obtinute permisele rascolesc toata tara si am sa gasesc un loc de munca ca sofer pe trailer de acolo viata va fi excelenta.

| Silvia a răspuns:

Vie
Colorată
Veselă
Surprinzătoare
Magică

| Daria a răspuns:

Plina de culoare,personal.E minunata cand stii sa ti-o traiesti. Ceea ce ma face pe mine fericita e:familia mea si cei dragi,iubirea,natura, animalele, muzica(sa o cant) si cu toate astea eu am o viata fericita.happy

| Irinna a răspuns:

Mie una imi este frica de viata.am 19 ani si ma gandesc ca o sa trebuiasca sa ma pun pe picioarele mele.

| mhg a răspuns:

Astăzi un rahat, mâine o frumuseţe.
În principiu, starea mea contează, nu perspectiva asupra vieţii.
Caracterul nostrul este schimbător, perisabil. La fel şi viaţa.

| denisssa a răspuns:

Viata...acel cuvant ce cuprinde toate cuvintele din lume, sentimente, lacrimi, tot. Viata e un amestec de bine si rau, de frumos si urat, de dragoste si ura, de caldura si raceala, de prietenie si nepasare, de soare si vant, de vise si sperante, de real si virtual, de asteptari, de taceri, de fapte. Trebuie sa invatam sa ne-o traim si sa o iubim asa cum e ea.
happy

| lynes a răspuns:

In nici un caz roz.Ca un drum lung...Al carei sfarsit nu-l sti. Poate ca va fi chiar langa tine.Cu multe podisuri, urcusuri si coborasuri...

| onethink a răspuns:

Eu peronal vad viata ca pe cel mai mare dar, de acest dar trebuie sa avem grija pentru ca nu tine la infinit, dar in ziua de azi pentru uni viata e o povara!

Întrebări similare