| acdcfan a întrebat:

Cum vedeti voi viata?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Viata e reprezentata de oameni.Pentru mine, sunt cei mai fascinati.Indiferent din ce categorii fac parte, fiecare om luat in parte, disecata viata si concluzionand, e un erou.Viata e doar un mijloc, scopul e sa devii om.Si mai ales cand devii om, sa iti mentii statutul
P. S:Nu mi-am zis cum se simte fericirea si cum e cu schimbarea.Asa te bat la cap pana imi zici, sa stiilaughing

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

In zilele de azi, neagra si amara!

| Aiicha a răspuns:

Viata este ca un taur, daca nu il iei la timp de coarne sa il infrunti, te va calca in picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plina de...contradictiihappy