| marinutza_6004 a întrebat:

Cum vi se pare viata de cand a inceput scoala s-a schimbat sau nu?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Scoala mi-a distrus viata, imi place sa aflu lucruri noi, dar celelalte materii sunt neimportante si nu are trebui sa se trezeasca elevii atat de devreme, somnul este necesar, ore mai putine, cantina gratis.

9 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Am mai putin timp liber si mai mult stres cu temele, dar e bine ca nu am timp sa ma plicisesc, uneori nu-mi ajunge timpul ca sa fac tot ce vreau.

| SweetCandy a răspuns:

Da s-a schimbata rad de mor in fiecare zi cu nebunii meilaughing e frumos la liceu!love struck

| marsy a răspuns:

Da. s-a mai schimbat. a devenit mai interesantawinking

| Raiden a răspuns:

Vad viata in non-culori.
big grin

| sunt_fericita a răspuns:

E la fel de plictisitoare, cu atit mai mult ca trebuie sa ma scol de diminiata sad

| I'm just me a răspuns:

Pai sa chimbat. Trebuie sa ma trezesc dimineata l ora7 straight face

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai... da. mi-a schimbat viata si la modul bun si la cel rau.trebuie sa ma trezesc dimineata la 6, nu mai am timp sa fac nimic din cauza temelor... dar acum sunt mai cunoscuta in scoala de cat eram inainte, mi-am facut prieteni noi si un prieten special, si m-am intalnit cu cea mai buna prietena a mea, care a fost plecata toata vara.scoala are si partile ei bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu la liceu...iar...trebuia sa raman repetenta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a schimbat, dorm mult mai putin sad dar e si o parte buna, in vacanta uneori te mai si plictisesti big grin si imi lipseau unii colegi, amicii mei