| croissant a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Daca as putea sa dau timpul inapoi... ce frumos ar fi. Nu a smai repeta greselile pe care le-am facut, dar as repeta experietele pe care le-am avut, si m-as perfectiona in ceea ce fac. Dar din pacate timpul nu se poate da inapoi, asa ca vom merge inainte privind in trecut, dar traind in prezent cu gandul la viitor!

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As face mai multe greseli.

| Miky03 a răspuns:

Nu m`as mai fi apucat de fumat, nu m`as mai fi indragostit de persoane nepotrivite, doar atat, de acum prezentul conteaza happy

| MihaiGe a răspuns:

As mai trai incodata viata.
Baftă!

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Habar nu am nici nu as da timpul inapoi.

| GoddessMaui a răspuns:

Daca as putea sa dau timpul inapoi dar tot asa sa am creierul, as avea mai multa experienta in a omora oameni cu sange rece devil

| treiLEI a răspuns:

Tot ce am gresit si am pierdut pana acum...tu?

| AndreeaRobertica a răspuns:

As fi vazut-o pe mama mai tanara pe mine cand m-am nascut si mama ar fi vazut cum voi arata in viitor!

| AlleAllexa10 a răspuns:

Daca as putea da timpu inapoi totul ar fi minunat. Nu as mai repeta greselile pe care le'am facut. Dar sti cum se zice invata din greseli. Sunt sigura ca fiecare dintre noi poate sa invete ceva din greselile facute.

| Bula_Bancuri_1974 a răspuns:

Dar tu ce ai face?