| anonim_4396 a întrebat:

Ai da timpul inapoi daca ai putea?

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca l-as da inapoi, nu s-ar schimba nimic. Asa functioneaza fizica.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hai sa iti recomand si un film pe tema asta. Predestination 2014. Desi poate nu o sa te uiti, dar sa stii ca este un film mind blowing care ar trebui vazut cel putin odata in viata (ca dupa stii ce se intampla big grin ).

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar sa ma intorc de unde m-am intors nevatamat si cu viitorul la fel dupa saltul in trecut. Cine stie pe unde apuc sa ma intorc daca modific ceva.

| Andreeush a răspuns:

Bineînțeles că da.

| Justme1997 a răspuns:

Da, ın 97 să las in dormitorul părinților o cutie mare de durex extra safe

| chuckmanson a răspuns (pentru Justme1997):

Lmfao De ce îți urăști viața în asemenea hal?

| Justme1997 a răspuns (pentru chuckmanson):

Nu o urasc, doar cred ca viata părinților mei ar fi fost mult mai buna fara un copil care sa-i tina legați. Nu fac nimic prea productiv oricum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când o mai fac de oaie câteodată, parcă ar merge să derulez puţin înapoi ca să procedez altfel.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Evident

| lilith16 a răspuns:

Nu, ma multumesc unde sunt si nu regret nimic. Daca as schimba ceva as schimba si viitorul si nu as mai ajunge aici

| qwertpro a răspuns:

Salut,trecutul nu trebuie schimbat in nici un caz.Fiecare om face greseli in viata, si e foarte important sa le faca, deoarece anume ele ne dau o experienta foarte importanta.Trecutul trebuie inteles si analizat,nu retrait iar si iar.Ce a fost facut nu mai trebuie reparat,deoarece tot ce se intampla e in spre binele nostru, chiar daca uneori nu sesizam acest lucru. Daca te-ai intoarce in trecut si ai repara ceva, sunt sigur ca mai apoi vei regreta ca ai procedat astfel si vei crede ca ar fi trebuit sa actionezi altfel.Ce a fost facut in trecut sa ramana. Daca nu ai fi comis greseli, nu mai ajungeai acum acolo unde esti, puteai ajunge la un nivel mult mai rau. Daca am putea mereu repara orice greseala facuta, care ar mai fi rostul vietii? Pentru ce am mai lupta atunci?