| girl16flo a întrebat:

Daca ati putea face schimb de viata cu o vedeta pe cine ai alege?

42 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Guta

| daddy a răspuns:

Marean unicatu` b-)

| ...nimeny... a răspuns:

Mircea Badea
Viata lui mi se pare foarte palpitanta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Cu nimeni pentru ca despre toate vedetele sunt zvonuri, si pentru ca vedetele au make-up
ce-ar zice cineva daca m-ar vedea fara make-up?

Nu, raman la viata mea tongue

Bybye

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dumnezeu.

| SweetCandy a răspuns:

Elena Udrea... mi-ar plc sa vad cum e sa fii "protejata lui Base"rolling on the floor

| Silvia a răspuns:

Nu mi-as schimba viata cu a nimanui.big grin

| carminaburana43 a răspuns:

Cu Bette Midler...ma potrivesc cu virsta ei... e o actrita de comedie si totusi are cintece neasemuit de frumoase pentru suflet...de glumit imi place sa glumesc f. mult...sufletista sunt doar imi lipseste talentul sa pot cinta la fel ca ea.Asta doar nu e un pa cat nu?happy

| alle_1861 a răspuns:

Cu Angelina Jolie. laughing

| cristianli a răspuns:

Celebritatea oricum e efemera, asa ca prefer sa raman in anonimatul meu vesnic.decat o viata plina de relatii superficiale cu cei din jur, mai bine mai putini "admiratori ", dar prieteni adevarati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brad Pitt.

| Mefisto23 a răspuns:

Sunt vedeta in propria mea viata si nu as vrea sa fac schimb cu nimeni happy

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Sincer? nu as face schimb de viata q nimeni...[no talking]

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu stiu... dar cu siguranta nu as face schimb cu Miley Cyrus...am eu ceva cu earolling on the floor

| Mwhahahaa a răspuns:

Cu nimenihappy Imi place viata mea asa cum ehee hee

Dar tu? smug
pupici virtuali:*:*

pa`pawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colin Farrell.

lolita
| lolita a răspuns:

Cu o vedeta? in nici un caz, sunt multumita cu viata mea din aproape toate punctele de vedere.

| just4fun_8801 a răspuns:

Hmm... jay cutter happy

| emima a răspuns:

Eu as alege pe nelly furtado

| spiritul a răspuns:

Cu Bruce Lee sa va bat pe toti big grin

| ary_7157 a răspuns:

Dulce Maria
:Xbig grin

| Deea-BebeloOo a răspuns:

Orce vedeta? Lily Allen happy

| nmn a răspuns:

Cred ca CELIN DIONbatting eyelashes, pentru ca are o voce minunata, si nu a fost implicata in multe scandaluri

| Simona_8441 a răspuns:

Miley Cyrus! ar fi super! Toata lumea se invare in jurul ei! mi-ar placea sa fiu Miley

| maria_2128 a răspuns:

Probabil Heidi Klum. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca as putea face schimb de veti as alege o cintareata de exemplu pe Britney Spears! happy

| Simona_8441 a răspuns:

Miley Cyrus

| diana_4037 a răspuns:

Angelina Jolie happy as vrea sa vad cum e sa stai la brat q Brad laughing

| Antrax a răspuns:

Cu Avril