| Smile3 a întrebat:

Daca baiatul are 14, iar fata 12, e in regula?!(ma refer doar la un cuplu nu la altceva!)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E in regula atat timp cat nu va jucati de a mama si de a tata

| AnnY98 a răspuns:

Normalwinking....nu conteaza varsa orik..stiu cazuri ea 29 el 23tongue...e ok stai calm

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca sunteti prea mici amandoi pentru a discuta de relatii, dragoste si cuplu.

| XBrunetteX a răspuns:

La diferenta de varsta. da e chiar perfect, 2 ani diferenta happy.

Dar nu cred ca la 12 ani e momentul potrivit sa aiba un prieten.

| SoranaCs a răspuns:

Da,varsta nu conteaza!

| ReDoNe2910 a răspuns:

Da e in regula

| DifferentBoy a răspuns:

Sigur ca da!

| iurikas4 a răspuns:

Desigur,asa e intodeauna, baitul mai mare ca fata...