| anonlm3 a întrebat:

Daca esti virgina si bagi ob te dezvirginezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Nu,nu te dezvirginezi cu ele pentru ca himenul nu este atat de subtire,dar trebuie sa ai grija cum le bagi,iti poti provoca singur hemoragii daca nu esti atenta si faci treaba asta pe fuga cum fac eu de obicei si am patit-o rau de tot,am ajuns la spital, intr-adevar sunt bune dar si periculoase in acelasi timp, am vazut ca celelalte fete au foarte mare incredere in ele, da te protejeaza dar poate fi si un pericol totodata, ai grija cum le folosesti.

18 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Nu.

| andrei1237 a răspuns:

Nu,este sigur.

| MiruD a răspuns:

Nu. Nu mai estii virgina doar atunci cand intretii relatii sexuale. In rest nu. Si le poti folosi cu mare usurinta fara a te mai gandi la chestia asta. Nu se va intampla nimic!winking

| LineGuide a răspuns:

Virgin=persoana care nu a intretinut relatii sexuale. Mai vrei sa stii ceva?
Mult noroc!

| Constantin_Popa_1988 a răspuns:

Doamneee... normal ca NU

| DnFn a răspuns:

Nu, nu exista. Il poti folosii fara grija. O seara placuta. happy

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Nu,stai liniştită, foloseşte-l cu încredere.

| Dianaoprescu a răspuns:

Btw, sa stii ca exista si ob-uri pentru adolescente. Sunt mai micute si la fel de bune, si nu prezinta nici un risc.

| Betii69 a răspuns:

Buna! Da, te dezvirginezi automat deoarece OB-ul trebuie bagat pe unde iese ciclul si pe unde este ata aceea pe care daca o fortezi sa iti bagi OB-ul te dezvirginezi.
Sper ca am fost de folos. Funda? :*

| ImCalledLamă a răspuns (pentru Betii69):

Adica faci sex cu obeul sau ce? Lamureste-ma si pe mine. Adica o sa faci copii mutenti cu cap de ob? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

laughing)))))))rolling on the floor))) Nu, la ea ce ii intra in pasaricalaughing o dezvirgineaza laughing

| ImCalledLamă a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing pai eu asta am inteles ce vrei asta ne-a transmis rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Copi copti laughing)! oare cati 11? ani au thinking

| ImCalledLamă a răspuns (pentru anonim_4396):

Da am 11 anilaughing dc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Ai 11? :o

| ImCalledLamă a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, probleme?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Nu, imi place ca nu gandesti ca toti mucosi :3 si esti de gasca :*

| ImCalledLamă a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci mi se spune des ca sunt prea matura:* da la profilul meu si cauta funda aia la aceasta categorie laughing