| luap321 a întrebat:

Dau funda... Buna! Azi fratele meu m-a prins masturbandu-ma.
Cum il pot convinge sa nu ma spuna părinților. Fratele meu are 13 ani...
Mulțumesc pentru răspunsuri
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-l "corupi" cu un pachet de tigari sau cu altceva. L-ai avea si tu la mana cu ceva.rolling on the floor

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ei, dar nu știu de ce ți-ar fi jenă, mai ales că tu, băiete, faci parte dintr-o familie de oameni emancipați, fără prejudecăți.
Nu te lăudai tu, deunăzi, că vară de vară, petreci vacanțele, alături de părinți, taman pe plaja nudiștilor?
Acum, asumă-ți fapta, fii bărbat. : ))

| corbulalbrosu a răspuns (pentru floresdemayo):

Consideri ca este frumos sa persiflezi baiatul? rolling on the floor