| skirlex a întrebat:

Dau funda, e o idee buna sa împac o fata cu un trandafir?

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Da, mai ales dacă este și floarea ei preferată, dar ai grijă să spui și ceea ce trebuie. Nu-i trântești în fața trandafirul și aștepți să facă minuni.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Numai sa aiba efect.Nu numai floarea conteaza ci si tu.

| neutrino a răspuns:

Da, daca ea este cel putin usor naiva.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-i o idee bună să împaci o fată la modul general.
Dar să îi dai o plantă care în curând va muri doar ca să treacă cu vederea o prostie făcută de tine mi se pare de-a dreptul cretin.

| skirlex explică (pentru Wøodenpints):

Da frate da fetele țin la chestiile astea care le zici tu "plante", YOU know...

| Wøodenpints a răspuns (pentru skirlex):

Fetele mai țin și la simplul fapt că știi să scrii corect gramatical.
Mă rog, fetele pe care le cunosc eu ar considera retardat gestul de a le oferi o floare ca să-ți repari o greșeală. Cine știe ce mutante cunoști tu.
Dacă ai greșit și vrei să repari asta, în niciun caz nu îi dai o floare, să vă uitați împreună la ea cum moare.
Trebuie să fie o fată foarte proastă și limitată dacă pune botul la simplul fapt că ai dat 10 lei pe o plantă și i-ai oferit-o.

| skirlex explică (pentru Wøodenpints):

Argumentul tău nu e sustenabil, si poți sa îmi explici te rog frumos ce greșeala am făcut, si doar simplul fapt ca prețul este 10 lei nu contează, ar trebui sa ii iau una din aur nu ca sa fie scumpă, prietene, nu mai da sfaturi ca nu ești in măsura

| Wøodenpints a răspuns (pentru skirlex):

Prețul n-are relevanță. Doar simplul fapt că vrei să-ți repari o greșeală cu ceva material e greșit.

| skirlex explică (pentru Wøodenpints):

In conceptia ta, nu judec pe nimeni

| WhiteTiger15 a răspuns:

Si cu un "te iubesc" din suflet poate o impaci.

| ElenaGhilbert a răspuns:

Dar vezi nu intr-o maniera de genu n-ati floare si ma ierti si brusc ii dai un sarut, ceva gingas si natural! Si ai grija cu greselile ca la fete se aduna si se aduna si apoi fac pufffffffffhappy:winking

| skirlex explică (pentru ElenaGhilbert):

Ok, mersi pentru sfaturi

| matematician a răspuns:

Cam proasta decizie... cel mai bine ar fi cu scuze din suflet, si sa admiti ca ai gresit