| anonim_4396 a întrebat:

De ce am impresia ca in poze ies diferit fata de real, adica in oglinda ma vad cumva iar in poza altfel. Asa am eu impresia sau ce?

6 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

Nu doar tu ai impresia laughing Chiar asa e. In poze iesi diferit. Niciun aparat foto nu face pozele atat de clar incat sa arate ca realulwinking

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Și eu am impresia asta.
În poze ies intodeauna urât.laughing

| Uza a răspuns:

laughing) Credeam ca sunt singura care i se intampla lucrul asta.
Eu ies FOARTE DIFERIT in poze decat real, ies oribil rau in pozelaughing))...
Daaar, realitatea conteaza, asa ca, sa ne bucuram ca suntem multumiti cum aratam in realitate decat in pozehappy Pozele se sters, realul ramane intotdeaunahappy

| Dackvareder123 a răspuns:

Tehnologia cu captura pe senzor face poze "false". De-aia se zice ca pozele trase pe film ies mai naturale cu culori mai vii si mai "realistice". Asta depinde de asemenea de cat de fotogenic/a esti.

| Markusfrtt a răspuns (pentru Dackvareder123):

Da, dar de ce mi se pare ca doar la pozele mele ies diferit. La alte persoane nu mi se pare nicio diferenta intre real si poza, sunt exact la fel

| Kitybush a răspuns:

La fel mi se intampla si mie laughing)