| Markusfrtt a întrebat:

De ce cand fac poza ies diferit fata de cum sunt in realitate adica fata de cum ma vad eu in oglinda.Mie unu asa mi se pare, ca ies diferit. In oglinda arat cumva iar in poza diferit. Alti arata exact la fel, nu e nici o diferenta. Asa mi se pare mie, asa am impresia eu?

4 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Pentru ca nu esti fotogenic si mie mi se intampla la fel si cu greu imi gasesc o poza sa-mi placa. Fa-ti pozele in oglinda big grin (glumesc) daca ai avea un fotograf profesional ai iesii perfect, el stie sa-ti aranjeze pozitia si sa faca poza din unghiul perfect! Funda?

| Markusfrtt explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Pai toti sunt fotogenici, numai eu nu? laughing)

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru Markusfrtt):

Pai nu pune nimeni pozele urate, incarca sa-ti dai interesul si o sa-ti iasa. Bafta!

| Nazzgul a răspuns:

Du-te la psihiatru.Pe bune!