| TaniaMaria97 a întrebat:

De ce barbatii maturi sunt atrasi de adolescente?

Răspuns Câştigător
| Destyny a răspuns:

Pentru ca fetele mai "mature' incearca prea din greu sa fie frumoase si isi pierd din inocenta si nu le prea dau atentie... trist dar adevarat

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru ca vor mereu ceva proaspat si cu mintea in nori[usor de prostit]

| Dominicc a răspuns:

Aia nu sunt barbatii. Aia sunt baietei care au ramas incat la stadiul de a agata pustoaice pentru ca le fete mai mari nu le merge, gen de la 20 in sus.

Fetele sub 20 sunt putin mai naive, nu toate insa exista si nu s poate naga asta.
Dar tinand cont ca este vorba de barbatii. acei barbatii nu au un scop in viata si prefera sa frece menta agatand fetiscane ca sa le promita si sa le vanda visuri aiurea ca sa obtina si ei ce vor.

Ei nu au un job care sa le ocupe timpu sau nu lucraza la ceva anume constructiv ci o freaca la rece. Lasand soarta in voia ploii.

Ei sunt genul car o sa ii vezi tu peste cativa ani, ca merg pe strada si sunt "smecheri".

| ywar a răspuns:

Criza barbatului de 40 de ani!

| ElenaSA a răspuns:

Ca sa uite ca sunt batrani, probabil.

| SmartLier a răspuns:

Sau saturat de nevestele lor.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru SmartLier):

Sunt total de acord cu tine.happy

Răspuns utilizator avertizat
| SmartLier a răspuns (pentru Grimmjow69):

Normall smug

| Sticket a răspuns:

Ia ghici?

| R3dEyE a răspuns:

Adolescentele in general sun mai proaste(fara suparare). Nu vor o relatie serioasa mai ales daca sunt casatoriti. Ei stiu ca daca stie cum sa le vrajeasca ele vor face orice pentru el.Deci inainte sa fi cu un barbat matur trebuie sa il cunosti foarte bine, sa stii unde vrea sa ajunga.