| Barajag a întrebat:

De ce sunt atrasi barbatii de fetele rele?big grin

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Eu nu cred ca sunt atrasi de fete rele ci de fete luptatoarebig grin sau ''rele'' in sensul bun al cuvantuluilaughing In spatele unui barbat puternic sta intotdeauna o femeie puternica, deci nu cred ca un barbat care se respecta ar putea suporta langa el o fata care nu se ridica la inaltimea asteptarilor luibig grin poate doar pentru o noapte si atatlaughing

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asa sa fie? Nu prea cred!
Ei sunt atrasi de pitzy in principalwinking

| Derye a răspuns:

De fapt e pe dos. Barbatii nu sunt atrasi de fetele rele! Barbatul vrea sa fie dominant, iar daca fata e rea nu se prea poate. De obicei astfel de relatii se incheie cu ceva vanatai pe fata!

| nobody_9468 a răspuns:

Nu toti sunt atrasi de fetele relebig grin.
Poate pentru ca sunt mai vulcanice si stiu sa traiasca momentulwinking.

Bafta.

soothe
| soothe a răspuns:

Bun si rau, este la fel distribuit pe Pamant in proportie de 50% - 50%
Deci este o chestiune de probabilitati.

| Roxy a răspuns:

Pai depinde de cel gen de fata rea?
Eu sunt genul de fata rea dar in sensul pasional, pervers dirty, si nu sunt pitzi.
Pai sunt 2 posibilitatii:Tot ce e opus se atrage(adica baiat rau -fata cuminte sau invers)
Sau Cine se aseamana se aduna(Baiat rau-fata rea)
Eu sunt cam in a doua posibilitate ca sunt destul de rebela si nebunabig grin

| GeorgeRadu a răspuns:

Ma sincer nu stiu dar baieti buni le plac pe fetele rele, alea inocente pe baietii rai cred ca asa ii randuiala laughing

| puyshor a răspuns:

Pentru ca cu cele bune nu le merge

| Annemary_2131 a răspuns:

Desi nu arata barbatilor le place sa fie dominati, controlati, imipnsi de la spate.