| cristeaalexandra a întrebat:

De ce unii baieti aleg sa puna punct relatiei printr-un simplu mesaj pe telefon?sadChiar nu inteleg de ce nu iti spune in fata si alege alt mijloc? si eu am primit mesaj aseara de la prietenul meu in care mi-a spus"cel mai bine ne despartim"sad

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Baietii care reactioneaza astfel sunt sensibili, tin inca la persoana respectiva si au frica de reactia partenerei.
Ei spun tot ce au pe suflet mai bine prin intermediul SMS-ului decat la telefon sau fata in fata. Sti si tu, asa nu doare la fel de tare si iti poti gasi cuvintele mai repede.
Sfatul meu pentru tine este ca sa nu-l mai bagi in seama si se va intoarce!
O zi buna si sper ca ti-am fost de folos, ca ma vei ajuta cu o fundita!:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt lasi, au frica in ei si nu vor sa dea explicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt lasi. Fug de explicatii si aleg o cale usoara. Asta scoate in evidenta un caracter urat. Sa nu iti para rau!

| GoBackInFuture a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere, al unui baiat, si lasitatea e o problema, pentru ca nu suporta sa le vada pe fete plangand atunci cand le spune in fata. Sunt de parere totusi ca ar trebui sa fie fata in fata aceasta marturisire, exact cum incepe relatia asa sa se si termine. Cred ca cel mai mult nu vor s-o vada pe fata intristata si d-asta alec caii indirecte. Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat, sper sa gasesti persoana potrivita intr-o buna zi happy

| YoGermanu a răspuns:

De fapt un baiat care pune punct relatiei printr-un mesaj nu vrea sa o raneasca pe fata...te-ai fi simtit mai bine daca te-ar fi invitat in oras tu sa te pregatesti cateva ore si apoi BUFFF in primele 3 min pleci plangand? funda?