| AnoAnonima0 a întrebat:

De ce nu pun sentimente in oameni? E un noroc sau ghinion?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai fost dezamagita in trecut si acum esti mai indiferenta ca si mine de astfel,oamenii ne fac sa-i uram,dezamagirile, asteptarile prea mari de la ei, ce sa faci asta e, pune sentimente in tine si in parinti tai, fratii tai, prieteni care te ajuta la greu, omul azi il ajuti maine te loveste pe la spate https://www.youtube.com/watch?v=n-C5X8geGME

| AnoAnonima0 explică (pentru RAY):

Respect.

| RAY a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Respect sys, e greu sa joci in teatrul unora tu find o persoana sincera

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Eşti frigidă!, falsă, neinteresantă, nu ai nici un scop. Probabil din cauza asta nu pui sentimente în oameni!
Dar mai aşteaptă câţiva ani,. O să îţi treacă.