| Diduuuuuu a întrebat:

De ce se sarbatoreste Halloweenul?

Răspuns Câştigător
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Pentru ca aceasta sarbatoare este luata de la americani(noi luam cam tot de la ei).Si de ce nu s-ar sarbatori, in plus poate fi rost de distractie si multe altele happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine de la americani si de cativa ani e si la noi, uitete si tu pe google

| Chøço a răspuns:

Fiindca ne place.

| siquic a răspuns:

Sincer.........HABAR NU AM big grin
Por si simplu se sarbatoreste, poate cesti ce s-a intamplat cu mult timp in urma si sa numit ziua de 31 octombrie Halloween big grin
Cauta pe Wikypedia (sau cum se scrie big grin ) ca proobabil o sa gasesti cevawinking
Sper ca te-am ajutat! FUNDITA? kiss

| Diduuuuuu explică (pentru siquic):

Sincer, m-ai ajutat cel mai mult big grin

| siquic a răspuns (pentru Diduuuuuu):

Imi dai FUNDITA? kiss Ca nu am niciuna straight face TE ROOOG!

| junkyx a răspuns:

De ce nu?