| reginutza a întrebat:

De la cati ani poti sa-ti incepi viata sexuala

3 răspunsuri:
| SmoKKe19 a răspuns:

Cu cat mai tarziu cu atat mai bine, in jur de 18 cand esti dezvoltata mintal si corporal, atunci cand esti capabila sa intelegi ceea ce doreste si partenerul.Sa nu te dezvirgineze si sa te lase cu buza umflata!

| drogh a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi dupa 18 ani cand corpul este bine dezvoltat si mai ales, cand ti-ai gasit jumatatea, si nu pe cineva care sa nu-ti fie alaturi si care sa te abandoneze.
Pa, pa.

| Aayan a răspuns:

Buna.
Inceperea vietii sexuale nu are o limita de varsta, depinde de ceea ce simti tu, daca esti pregatita sau nu.