| DuLciI a întrebat:

La cati ani e bine sa-ti incepi viata sexuala

Răspuns Câştigător
| alinpocris10 a răspuns:

Cand simti ca nu mai poti si vrei foarte tare incepi. Dar umeaza si faza.Ori tipul vrea doar asa ceva de la tine. Diferenta de varsta intre parteneri. De cat timp esti cu el. Ca daca ai 2 luni si te mananca pe tine este o problema. Bafta

14 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

72 73 de ani
depinde mie mi se pare cam devreme atunci asa ca o las pe la 85 ca sa nu ma bata mama

| DuLciI explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Pai da tu poti sa incepii si la 99 ca nu e vreo problema

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DuLciI):

Pai da vezi ca stiiwinking

| MarTZius a răspuns:

Cam 18 ar fi cel mai bine

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| Aurelian0709 a răspuns:

Nu chiar la varsta care te mananca laughing Ca in ziua de azi pe fete la mananca de la 10 ani laughing

| DaRkMist69 a răspuns:

17 ani jumate... funda?

| iluminous a răspuns:

16 ani e f bine insa e bine ca prima oara sa ai si persoana care merita asta.

| giulian9 a răspuns:

Incearca sa faci orak inati. apoi daca crezi ca iti intra bine in vagin. treci si la sex.normal. Macar sa ai 16 ani smug

| giulian9 a răspuns:

Oral***

| Noitzee a răspuns:

Eu mi-am inceput-o la 14...

| DuLciI explică:

E dureros, va rog spuneti-mi.

| alinpocris10 a răspuns (pentru DuLciI):

Depinde. In general la fete este o durere mare. Roagal sa te ia mai tare si nu te opri din motiv ca te doare. Dupa 1 minut maxim simti placere. Doar sa te penetreze adanc si repetat. IN-OUT happy si dupa o sa vezi ca merita durerea.

| 1234567890anonim a răspuns:

La cat consideri tu ca e bine Tinand cont ca azi fetele isi incep viata sexuala si la 12, 13 ani... Tu gandeste-te daca esti pregatita si daca e persoana respectiva potrivita pentru tine. Funda
?