| elenasofia a întrebat:

La cati ani poti sa iti incepi viata sexuala?
batting eyelashes

18 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cînd te măriți iubita.

| IoanaIoa88 a răspuns:

Cand esti tu pregatita.hee hee.
Daca esti pregatita fizic atat si psihic. E ok thinking :*.

| MisterSecret_1898 a răspuns:

Teoretic după primul ciclu.
Acum, dacă ai fi citit „Dezgolita", ai fi văzut că se poate și la șapte ani. happy

| ReiVaN a răspuns (pentru MisterSecret_1898):

Adica e ok sa o faca la 11-12 ani, nu?

| Jhfdfd a răspuns:

Recomandabil ar fi la 18 ani, deoarece mintea si trupul sunt dezvoltate. Dar mai nou este moda aceasta sa nu mai fi virgina la 16 ani thinking =]] deci tu deciziwinking

| Seby90 a răspuns:

De preferat mai tarziut. spre 18-20. Atunci esti matur psihic dar esti si pregatit fizic.

Varsta minima acceptata in mentalitatea mea ar fi 16. Mai putin si incep sa imi fac impresii care de altfel nu sunt false.

| LegionarulRoman a răspuns:

In timpul casniciei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand consideri ca esti pregatita.

Răspuns utilizator avertizat
| kx123 a răspuns:

Nu poti sa incepi viata sexuala "cand esti pregatita " cum spun altii. Cel mai recomandat este la 18 ani deoarece procesul de dezvoltare psihica si fizica s-a incheiat. Deci atunci esti cu adevarat pregatita, nu la 15-16 ani, deoarece o sa regreti mai tarziu.

| danielcoman32 a răspuns:

Dupa cum spun manualele, de la primul ciclu, poti incepe sa ai viata sexuala

| KooKoo a răspuns:

La 18

| Sisitta a răspuns:

La citi vreai tu

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Cand crezi tu ca esti pregatita happy

| AnonymousV a răspuns:

Da ce deamu vrei?

| Nim3niAltul a răspuns:

Poi legea spune ca de la 18 ani dar asta depinde de organismu si nebuneala fiecaruiahee hee poti incepe de la 15-16 cand te crezi pregatita fizic, moral...

| SpikeDePeTineretului a răspuns:

15-16

| Bianca_Ancuta_1991 a răspuns:

De la 18 iti recomand