| GoGuLeTz1998 a întrebat:

De la cati ani este bine sa incepi viata sexuala?

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cand ciripeste pasaricalove struck

| zeeeeeex a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune ca e bine sa o incepi acum sau sa mai astepti ceva timp, noi iti putem doar recomanda. Viata sexuala ti-o incepi cand te simti tu pregatit si crezi ca ai gasit si o fata care sa se merite. Use protection big grin!

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Am vazut intrebarea asta cred ca de vreo 45763838939292 miliarde de ori.
Pe bune chiar va faceti de raswinking

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| AR1373 a răspuns:

Ar trebuii ca dupa ce termini facultatea.Cel putin dupa ce termini liceul.

| CherryBonne a răspuns:

18 ani in sus; daca esti destept si decentwinking sau mrg, desteapta si decenta:*:*

| Tzuna a răspuns:

Eu din prima zi ca am iesit pe ****, dar tu se pare ca esti avortat
P.S. poftim o picioca O

| ovidelu33 a răspuns:

Cand crezi tu ca ai gasit gajica care e de-acord recomnadabil sa fie mare nu cont daca e virgina sau nu.
Eu am inceput pe la 13 ani cu o fata de 16 ani virgina dupa am continuat cu ea dupa vreo 4 luni cu alta fata care nu mai era virgina deci daca crezi ca ai cu ce bagate.
Am 17 si am marimea penisului de aproape 19 cm deci daca ai macar 15 bagate.

| tweeeety a răspuns:

Pai de pe la 17-18ani cam pe atunci ai corpul destul de dezvoltat sper ca ti-am fost de folos funda? happybig grin