| iulyana a întrebat:

De la un timp imi cade parul. La spalare imi cade cel mai mult... apoi cand imi perii parul ca sa il usuc tot asa...strand dupa fiecare baie cate un pumn de par straight face. Stiti vreun sampon bun cantra caderii parului?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu iti recomand tinctura de ardei iute. o gasesti la plafar si este ieftina. de 2-3 ori pe saptamana, pui putina tinctura pe o discheta demachianta si freci pe scalp, la radacina firelor de par. o sa simti o usoara senzatie de arsura, dar este perfect normal. daca folosesti tinctura cu regularitate, o sa observi destul de repede rezultatele. si eu am avut problema asta, strangeam cate un pumn de par. si acum folosesc tinctura de ardei iute si imi mai cad doar cateva fire.in nici un caz cate un pumn.

app: inainte sa folosesti tinctura pe tot scalpul, freaca intr-o singura portiune a capului si apoi asteapta cateva ore, ca sa fii sigura ca nu faci vreo alergie la compozitie. daca n-ai nici o reactie adversa, foloseste cu incredere. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Petroleum

Funda?

| cookie_9742 a răspuns:

Cel mai bun e uleiul de ricin
trebuie sa-l amesteci cu un ou si ulei de masline(daca ai)
eu folosesc acest tratament si sunt foarte multumita love struck