| anonim_4396 a întrebat:

De unde vin copii? Vreau sa stiu si eu, fara glume!

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Hmmm, nu mi-am pus niciodata intrebarea. Cred ca... cresc in copacbig grin, ca merelelaughing), esti cam mic ca sa stii, si nas vrea ca sa ma certe maicata, hai sa iti spun adevarul.Sar putea sa nu intelegi acum dar o sa intelegi cu timpulhappy, copii se nasc, cand alti oameni, ii fac, (in ce sens ii fac o sa ma intrebi). Copii sunt facuti, cand chestia, ca un carnacior de mai jos de buric, intra in gaurica tot de acolo a fetei. Sper ca n-am fost pornografic, dar asta e adevaru, ce sa mai toti trebuie sa stie adevarul, eu am aflat la varsta de 8 ani, ce sa te mint, asta e adevaru.Si se cheama contact sexual treapta asta, peste 12 luni, femeia are dureri la burta si iese copilul. Salut, si esti prea tanar ca sa fi adolescent, asa ca ai gresit categoriawinking sal

| DWDT a răspuns (pentru heartslow):

9 luni nu 12

| MariaChrii a răspuns (pentru DWDT):

Lasa mah ca sunt spermatozoizii mai lenesilaughing si mai trec 3 luni pana cand ajung asa ca se adauga 3 luni laughing))rolling on the floor)

| heartslow a răspuns:

Ma kk. tule, f.m.m de distrus, incepi tu sa ma injuri pe mine, cand habar nai de unde vi copii? Atunci dc pl.m mai intrebi aicea, daca stiai?laughing), si contact sexual si sex e acelasi lucru, dar, sunt uni copii prosti, care nu se intereseaza si vb aiurea, ca tine.Tia dat sangele in pl si te crezi smecher acum? Du-te la gradinita, si sugeti pl singur, daca te crezi smecher, prea mult tupeu de la un popor de POPONARI, ma gandesc ceo sa ajunga tara mea, cu o lumea la fel de tampita ca idiotu asta, care poate a fost crescut bine, da acum se da el smecher in fata calculatorului si va ajunge in viitor un somer.Pacat.

| măcheamăăăî a răspuns:

E o prostie daca ti s-a spus ca-i aduce barza. Copiii apar in urma unui contact sexual, intre o femeie si un barbat. Copilul se formeaza in burta mamei si dupa noua luni este nascut. Insa trebuie sa stii ca nu toti copiii se nasc din dragoste sunt destui copiii abandonati din cauza ca cei care l-au facut sunt iresponsabili si acel copil ajunge la vreun orfelinat. Asta e adevarul nu ce iti spun altii pe aici.

| DWDT a răspuns:

Se vede varsta dupa scris. cica "loat"