| Incom a întrebat:

Sunt fata, am 16 ani si vreau sa stiu cum sa ma masturbez
Fara glume
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Maria14 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu folosesti vaginul.iti poti stimula clitorisul pana la orgasm.

9 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Freci pur si simplu clitorisul, te iei de sani asa usor, iti imaginezi o partida amoroasa de sex si gata placerea :*

| Emilian65 a răspuns:

Baga, in pasarica orice ca sa obtii satisfactie!

| Danysan a răspuns:

Incearca sa masezi cu blandete zona Clitorisului. Daca nu ai mai facut-o te asteapta surprize.

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Te ajut eu

| Sorinacio a răspuns:

Te rog nu incerca, nu este sanatos.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Poti sa-ti folosesti degetele de exemplu, dar poti foarte bine sa incepi viata sexuala.

| ingerinaripat a răspuns:

Pune mâna pe carte!

| emilian2001 a răspuns:

Pai iti bagi degetul ia *****! Dar ai grija nu il baga tare sa nu te dezvirginezi.

| Sebastian_Carabineru_1998 a răspuns:

Pai ai putea sa iti incepi relatya sxuala decat sa ta masturbezi