| amyleemuffly03 a întrebat:

Deci acum 2 ani am vorbit cu un baiat a inceput sa imi placa de el si lui de mine, el mi-a zis ca e prea devreme pentru o relatie pentru ca eu abia ma despartisem de o luna de un baiat cu care am stat 2 ani,am tinut legatura cu el, dupa o luna si ceva ne gandisem sa iesim impreuna sa ne cunoasem mai bine,cand venise seara in care trebuia sa iesim a aparut ceva si el nu putea sa mai vina, am lasat-o pe alta data, dupa o saptamana de atunci m-a cautat fostul sa ne impacam, iar eu proasta mam impacata iar celalalt baiat cu care vorbeam a ramas dezamagit.vara trecuta am lucrat impreuna la restaorant(cu acel baiat ) in masina cand ne intorceam spre casa mi-a zis ca daca s

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ti-a spus asta inseamna ca o iubeste, omul isi repeta mereu trecutul trait

| amyleemuffly03 explică (pentru RAY):

N-am inteles laughing)

| RAY a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu tiam citit tot mesajul scuze, nu crede in ce scrie in zodiac, spune-i ca vrei o relatie serioasa cu el, dar asa repede ai trecut peste o relatie de 2 ani?

| amyleemuffly03 explică (pentru RAY):

La faza cu fosta relatie e complicat, el stie ca daca e sa fiu cu vreo cineva vreau o relatie serioasa, dar el nu vrea nimic serios, din cate m-a facut sa inteleg sar gandi la ceva serios peste un an sau doi

| RAY a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Tu de fapt sti ce vrei? 2 ani a stat cu tine si nu stia ce vrea? ce om imatur