| Anonimul0012 a întrebat:

Deci am dat la un liceu la profilul mate-info unde sunt 56 de locuri, adică 2 clase. Prima clasa este intensiv engleza,, iar a doua este simpla. Am a3a medie din cei care dau acolo. Dacă vreau sa dau la clasa intensiv engleza, intru în funcție de nota de la examen sau în funcție de un test sau altceva. !

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deja ai intrat, la clasa la care ai avut media de admitere necesara.
Uita-te pe internet sau la scoala absolvita, este deja afisata repartizarea in licee.

1 răspuns:
| ღβأβأ a răspuns:

Trebuia sa dai un test pe parcursul anului, asa am inteles.