| llliii a întrebat:

am si eu o problema :-s... in iunie am cunosct un baiat cu care mai apoi m-am combinat. eu vorbeam aproape tot cu el chiar daca ne despartiseram si el se combinase cu alta dupa aia cupa ce s-a desp de aia ne-am impacat, dupa aia ne-am despartit dupa 2 saptamani si chestia este ca nu mi-a zis el ca vrea sa ne desp ci un prieten bine de al lui pe care il stiu si eu si ne-am despartit. in fine, acum iar ne-am combinat(pentru a3a oara) ca la ziua unei prietene am iesit si eu si a iesit si el si ne-am sarutat si mi-a zis ca vrea sa ne impacm ca de abia acum a realizat cat de mult tine la mine si ca de fapt ma place pe mine nu pe aia c care s-a combinat dupa ce nee-am desp a2a oara si ne-am impacat... acum suntem amundoi fericiti da nu stiu cat o sa dureze. el acum imi da semne ca s-a schimbat destul de mult da nu stiu ce sa credbig grin

eu vreau sa raman cu el dar voi ce parere aveti? o sa fie ca datile trecute?

P. S: dau fundita+ vot

scuze pentru greselile de scrierebig grin

Răspuns Câştigător
| php a răspuns:

Fara suparare dau eu zic ca se cam "joaca" cu tinehappy o fata nu e un obiect de rezervawinking poate ca ti la el dar nu cred ca trebuia sa ii acorzi si a 3`a sansa...parerea meahappy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tu vrei sa ramai cu el si daca si el e de acord,si va intelegeti bine, atunci nu vad care ar fi problema, numai ai grija sa nu mai ai surprize din partea lui[sa se desparta iar]

| d33utza003 a răspuns:

Pai exista si posibilitatea asta...dar daca zici ca s-a schimbat asa de mult poate chiar tine la tinehee hee si data viitoare cand un prieten de-al lui iti transmite ca vrea sa va despartiti, asculta sfatul meu, du-te si vorbeste cu prietenul tau si cere-i niste explicatii inainte sa faci vreo greseala.happy

| b3bitsa a răspuns:

Buna! Din ce am inteles eu din povestioara ta. cred ca are sa se schimbe happy asta depinde de amandoi. Tu trebuie sa si arati mai multa dragoste si sa fi frumoasa pentru el ca sa il cuceresti in fiecare zi, si atunci tu esti cea mai frumoasa pentru el si nu te mai schimba curand! Poate ca acum spune adevarul. putin mai tarziu dar ai bine ca a realizat acum. Sper sa va tina si ca te-am ajutat! fundita?

| DanutSsZza a răspuns:

Pai daca el s-a despartit de tine de atatea ori inseamna ca el vrea sa se impace cu tine de cate ori nu are cu cine sa stea, te foloseste. Iti da sperante si dupa aia cand intanleste pe alta te paraseste. Nu fi proasta si desparte-te de el sa vada ca nu esti proasta lui. Sper ca te-am ajutat putin. Funda?:*

| Aleqa a răspuns:

Heii!
Acum depinde.El stie cel mai bine nu noi, daca chiar vrei sa dureze ceva relatia voastra, arata-i ca tii la el si nu va ve-ti mai desparti!
Bafta.:**

| llliii explică:

Nu este vba ca ma foloseste pentru ca acum cand ne-am impacat el era cu alta si s-a despartit de fata aceea pentru mineblushing

| DyStar a răspuns:

Cred ca este foarte important sa discutii deschis cu el pe subiectul asta si sa-i explici ca vrei o relatie de durata.In felul asta o sa inteleaga si el cat de serioasa vezi tu relatia asta si isi da seama si cat de serioasa vrea el sa fie.Ar fi chiar foarte frumos sa fie ca data trecuta sad dar in general timpul ne schimba. Mult succes si sa fii fericita :*