| CDelia a întrebat:

Dupa ce criterii se aleg expertii TPU?happyam vazut multi utilizatori cu un numar mai mare de funda si raspunsuri evaluate, fata de alti expertii declarati dejahappyma puteti lamuri?winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta, perseverenta, nervi de otel, spontaneitate, furt de pe google...bla tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Activitatea pe site, răspunsuri votate ca inteligente, folositoare sau amuzante, fără a jigni (în caz contra atrage suspendarea acelui user!), atac la persoană şi număr de fundiţe primite.
Pa, pa.