| kathessa a întrebat:

Cine sint expertii si cine sint moderatorii? Cine ii numeste si pe ce criterii? Ce rol au ei?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/blog/?p=771, astia ar fi unii, dar pana acum ceva timp ii alegea adminul.moderatorii chiar nu stiu pe ce criterii sunt alesi, probabil pe frecventa cu care intra pe site. dar dupa cum ai sa vezi, fiecare isi apara "amicii". aici ca peste tot. dar cu timpul o sa-ti dai seama ce si cum, nu judeca oamenii pana nu-i cunosti cat de cat.