| Sadop a întrebat:

E adevărat că dragostea n-are varstă?
După părerea voastră, care ar fi diferenţa maxima într-un cuplu?
Fundă!

Răspuns Câştigător
| SookiexD a răspuns:

^.^ Sincer mi se par ciudati oamenii care se cupleaza cu cineva mai tineri ca ei cu 30 de anihee hee. Dar pana la urma nu stiu de ce mi-ar pasa mie tongue, daca se iubesc este treaba lor big grin. Doar sa nu fie fata profitoare si sa il lase fara bani pe tip whistling

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te iei dupa o minte de copil poate sa fie diferenta de 10 sau 30 de ani dar asa ceva mi se pare prostesc, mi se pare normal daca ea sa fie mai mica sau mai mare cu 3 ani decat cel care o iubeste.

| mihaelaa18 a răspuns:

Chiar daca se spune ca dragostea nu are varsta, uneori conteaza si asta.De exemplu o fata de 20 sa stea cu un om de 40 nu ar cadea bine, s-au invers. Diferenta maxima ar trebui sa fie 6-7 ani cam asa, parerea meathinking

| Larysa13 a răspuns:

Da, cam așa e, dragostea nu are vârstă, dacă e iubire, e totul!puppy dog eyes

| nowar a răspuns:

Presupun ca e adevarat, diferenta maxima thinking 15 ani ca dupa aia devine aiurea :-J

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Nu exista limite! doar in cazul in acre : 1 din cuplu nu este nascut inca... si celalt este mor! thinking cerd k atunci! big grin

[nu de alta... doar ca am auzit k te poti casatorii cu un mort! thinking dar daca nu esti nascut nu ai cum sa te casatoresti... nu? raised eyebrows]

>big grin

| Etiene a răspuns:

In tara exista un cuplu de oameni fericiti in iubirea lor cu o diferenta de peste 50 de ani, el find cel mic. Dansa o evreica foarte bogata, el un macho indragostit de doamna cand avea vreo 20 de ani

| StephyMonster a răspuns:

Deci totuși e absurd să vezi cuplurile alea cu fată tânără și un moș.dar la fel și în alte cazuri, să vezi o fată de a șaptea cu un băiat de douăzeci de ani, Doamne ce prostesc.Nu știu, în adolescență eu aș zice diferență de maxim patru ani, dar așa la cuplurile ălea de peste 18 ani să zicem 7 ani diferență. părerea mea!

| anutzaEu a răspuns:

E exact cum a zis SookiexD.

| AnneMarri18 a răspuns:

Eu zic ca dragostea n-are varsta! De ex: eu am 18 ani, iar iubitul meu 32 si vreau sa zic ca ne intelegem, ne respectam si ne iubim f. mult ...Si inca ceva de la o persoana mai mare ca tine ai ce invata si ai o protectie in plus fata de unul de 18-25 ani. happy