| Myuu a întrebat:

E in clasa mea o colega foarte rea, e vulcanica o aprinzi un pic si i-a foc, se i-a la bataie, crede ca tine pe toata lumea sub papuc si pe mine ma insulta si ma jigneste si eu nu suport, eu i-as zice vreo 2 de noroc, dar vine cu taicasau la scoala si ala pe toti ii bate...Si eu am colti ca ea si sunt mai ascutiti, dar cum mi pot arata(nu am colti e doar o vorba)? Cum o pot pune in banca ei sau macar sa ma respecte ca ii dau si temele si o ajut la teste? Funda...

6 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

De obicei Astia Tari In Gura Nu. i Nimic De Ei` laughing Nuj. Nu. i Mai Da Temele No Mai Ajuta Cu Nimic. Si Cand Comenteaza Daca Vrei Sa Te Cobori La Nivelul Ei Nu Ai Decat. Oricum Odata Si. o Data Cineva Tot Va Trebui Sa O Puna In Banca Ei! Daca O Sa Fii Tu Sau Altcineva O Sa Vine Cat De Curand Daca Zici Ca E Asa De"SEFA"

| AndaAndore a răspuns:

Nu`i mai face favoruri in acest caz.
Si trateaz`o cu indiferenta.
Indiferenta doare cel mai mult pe prost!winking

| N3rvos a răspuns:

Si daca vine cu taicasu ce, nu cred ca da taicasu in o copila doar ca s-a certat cu fisa, incearca sa o tratezi cu indiferenta sa nu o bagi in seama, daca nu merge tactica asta pune-o la punct verbal daca va vedea ca ai curajul sa o infruntzi e posibil sa inceteze sau nu...

| ALice_4674 a răspuns:

Pai daca se comporta asa cu toti de ce nu va intoarceti toti impotriva ei?

| [SS]-Draven- a răspuns:

Ics, de cate sute de ori ai apasat pe CapsLock? In schimb pentru Deea, te sfatuiesc sa o bagi si tu sub papuc, tine-o la respect, raspundei cu aceeasi moneda si zii sa se mai uite in oglinda.

| EllaEllii a răspuns:

Si eu am o colega la fel, sunt in aceeasi situatie. Eu am decis sa nu o mai bag in seama, nu mai prea vorbesc cu ea si e bine nu mai e fata aceea cu atitudine, dar din cand in cand o mai parasc la diriginta cand chiuleste. Bafta