| aimspeşăl a întrebat:

E ok 1.54 înălţime, 43-44 kg, 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Cred ca esti o bomboana de fata, cunosc o tipa la 1, 58 sau 1, 60 arata superb,micuta zici ca e papusa,mereu o alint piticot si ea rade la mine hihi,Esti micuta, insa tine minte de la mine, esentele tari se tin in sticlute mici kiss Daca ai un suflet curat, cui ii pasa ca ai 1, 50? Eu am undeva pe la 1, 85 eu ce sa mai zic ca dau cu capu in toate lucrurile atarnate?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Raportul greutate inaltime e unul in parametrii normali

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e normal. Esti prea mica la inaltime...

| neutrino a răspuns:

Este foarte ok, dar nu pentru modeling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bine eu am 1.75 si 61 de kg si am doar 14 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasa nu esti, daca asta voiai sa afli, dar esti al naibii de scunda.

| frostxtq a răspuns:

Sa nu fii complexata de inaltime, daca din aceasta cauza pui intrebarea. Daca esti o persoana buna si blanda atunci ai mai multe calitati decat orice fotomodel.

| trixiiie a răspuns:

Nu, nu ar trebui să aibă nimic. Are 1.54 și cu 1.54 rămâne, indiferent că „ar trebui să aibă", după voi.
Ce, n-ați cunoscut persoane scunde niciodată?
Nu e după „ar trebui să...", e după cât ai crescut, după genele părinților etc.

Copilu, o să mai crești. Nu mult, poate un cm, doi, cinci. Nu mai mult.
Realitatea e că ești scundă. Dar hei, privește partea plină a paharului: poți să porți cele mai înalte tocuri fără să arăți caraghios lângă prietenii tăi la o petecere. Și în viața de zi cu zi există platforme, care ne fac să arătăm adorabil pe noi, astea asunde.
Ai grijă să nu mai pui kilograme în plus și gata, end of story. arăți bine.

| puppetmaster a răspuns:

Este bine asa(ma refer la raportul greutatae-inaltime)dar esti cam scunda pentru varsta ta

| PapagalGalben a răspuns:

La 1.54 trebuie. sa ai 44 de kg.Deci e bine
Apropo, esti fata sau baiat?

| DiaconitaBianca a răspuns:

Esti putin cam scunda pentru varsta ar fi trebuit sa ai 1, 65 si cam 54-55 kg eu am 13 ani si 1, 60 si 42-43 kg.

| darkelement9333 a răspuns:

Cam putin... trebuia sa ai 1.60 + inaltime 55 + kg