| miha_6184 a întrebat:

Este ceva rau daca menstruatia intarzie? Banuiesc ca poate fi de la frig. doar o simpla raceala dar nu ma doare absolut nimic nici la ovare si nici sanii cum se intampla de obicei. Aveti vreo idee? mie de obicei imi cam venea o data la 2 sau 3 saptamani dar acum a trecut o luna si nu mi-a venit

Răspuns Câştigător
| shinediamond a răspuns:

Da poate fi si de la frig poate fi si de la faptul ca iti vine neregulat (asa esti u).
Daca esti la inceput aceasta se regleaza in timp nu-ti face probleme, incearca sa te feresti de frig si mai ia nurofen, colderx, no-spa vezi si tu.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Valenthinaa a răspuns:

Depinde cati ani ai. cu cat esti mai mica cu cat e mai dereglat, Nu e nimic in neregula stai linistita

| miha_6184 explică (pentru Valenthinaa):

De abia am inmplinit 16 ani si menstruatia o am cam de 2-3 ani

| Valenthinaa a răspuns (pentru miha_6184):

Dupa mine e ceva normal.Atat timp cat nu ai avut contact sexual sau daca ai avut te-ai protejat, n-ai de ce sa-ti faci griji