| ღflorinaღ a întrebat:

Este normal ca la aproape 12 ani(in martie implinesc 2013)sa am 1.60 cm si 37-38 kg? Si mi se pare ca trebuie sa slabesc...Voi ce parere aveti?/e normal sa am aceasta inltime si atatea kg?

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Nu trebuie să slăbești deloc. Ești mai mult decât perfectă pentru înălțimea ta!
Baftă!

7 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Daca tu te simti bine nu vad care este problema

| AlleSss a răspuns:

Heiiii.
Nu trebuie să slăbeşti. Nu mai fi obsedată de lucrul ăsta!
Bye Bye!

Răspuns utilizator avertizat
| Cathyme a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti deloc! Greutatea normală pentru înălţimea 160 cm trebuie să se află în intervalul 48-64 kg. Deci trebuie sa te ingrasi

| Cristian_Andreea-oana_1983 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere, trebuie sa slabesti, si sa mananci mai putin...

| Geo_Băă_1998 a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi pentru ca daca incerci sa mai slabesti poti ajunge la anorexie ai grija pup