| adelina899 a întrebat:

Este posibil ca pierce.ul tragus ( in zgarci) sa afecteze cumva urechea, auzul :-s.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Cartilajul urechii si, in general, partea exterioara a acesteia nu au nicio treaba cu urechea medie sau interna. Iti poti face linistita piercing-ul.

| alessia5158 a răspuns:

Nu!--- se fixeaza de cartilajul pavilionului urechii, procedura care nu afecteaza simtul auzului.

| adelina899 explică:

Eu am avut si l`am lasat sa se astupe si acum vreau din nou thinking simteam urechile infundate dar ma gandesc ca e de la raceala oh go on app e vreo problema daca imi dai din nou in aceeasi ureche big grin?