| bonita24 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am despartit astazi, imi este f greu sa trec peste desi avem doar o luna jumate de cand suntem impreuna si totul pare ca nu se mai poate rezolva.nu mai am incredere in mine si sunt f abatuta. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa inveti ca in niciodata sa nu mai depinzi de vreun baiat.Nu se merita.Nu toti sunt la fel, tocmai de asta e atat de greu sa iti dai seama cu care se merita sa incepi o relatie si cu care nu.Baieti mai sunt pe lumea asta, nu imi pierde timpul suspinand dupa un tipoh go on

| Ros3Blu3 a răspuns:

Ufff e greu sa treci prin asa ceva dar, asta e viata merge inainte big grin si trebuie sa iti continui viata.Incearca sa fii vesele sa uiti de tot sad Nu e singurul si poate ca nu te-a meritat sad Iesi cu prietenele, uite'te la comedii... uita happy NU MERITA! Te pupic sper sa treci peste tot sad

| Mady_1319 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna cand se certa cu prietenul ei isi lua o sticla de bere la 0, 50 o beia cu paiul ca sa se imbete mai tare si dupa ce termina nu mai simtea nimic laughing, sau eu ma mint ca nu imi pasa, imi zic ca viata merge inainte cu sau fara el si usor, usor uit. pahappy