| offff a întrebat:

Exista dragoste adevarata sau este doar in filme?

5 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Exista nevoia de a darui si a impartasi, de a imparti binele si raul, bucurii si necazuri, de a alinta si a fi alintat, de a oferi si a primi, de a aduce bucurie si a fi bucuros, de a fi protejat si a proteja, de a fi implinit si a implini, asta e iubirea...doar ca unele persoane pot primi doar si nu au capacitatea de a darui.

| ExpertoTpu a răspuns:

Exista dragoste la prima vedere, atunci cand 2 persoane au sentimente de dragoste reciproc happy

| ToxicEcstasy a răspuns:

Nu se stie sigur straight face.
Mai ales in Romanialaughing

| symonyk007 a răspuns:

Exista dar nu e chiar asa ca in filme o sa vina si la tine

| Floricici a răspuns:

Se presupune ca exista laughing