| Robert5678 a întrebat:

Fetelor, ce preferati, baietii cu par scurt sau lung? Si de ce?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu părul scurt. Așa trebuie să fie un bărbat!
Pa, pa.

15 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca ii cret mai lung daca nu-i cret mai scurt big grin depinde...
pentru ca la aia care il au cret le sta bien cu el lung si aia care il au drept le sta bine cu el scurt laughing straight face

| AnnaMariaaa a răspuns:

Scurt, pentru ca asa mi se pare normal ca trebuie sa arate un baiatbig grin

| Ana a răspuns:

Cu par scurt bine-nteles, mi se par mai neingrijiti cei cu par lung

| AliceHappyGirl a răspuns:

Prefer baietii cu parul scurt pentru ca nici eu nu il am foarte lung. Doar pana la umeri si ar fi aiurea sa am un iubit cu parul mai lung decat mine.

| lol1232 a răspuns:

HY ii prefer pe cei cu parul scurt asa trebuie sa fie un baiat dar un pic mai lung pentru frizurile emo :X nup?happy

| pitikaaaa a răspuns:

Mah parul nu conteaza acum sa fim seriosi ai parul lung si arati urat
degeaba ai parul lung(bine asta e moda) dar poti sa ai parul scurt si sa fi frumos parul nu conteaza prea mult
ci fata, caracterul...:X

parerea mea

| Biia a răspuns:

Nu conteaza neaparat asta, dar daca ar fi sa aleg ceva, ar fi un baiat cu parul scurt. Mi se pare mult mai masculin si nu mi'ar placea sa ne pieptanam amandoi in acelasi timp...winkinglaughing. Glumesc, chiar nu conteaza dar eu prefer un baiat cu par scurttongue.
Take care!kiss

| Petronela a răspuns:

Nici prea scurt nici prea lung

| Alee_6805 a răspuns:

Mey, eu nu prea am pretentii la asta, dar trebuie sa recunosc ca am o slabiciune la baietii cu frizuri gen Justin Bieber

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Scurt deoarece asta ii caracterizeaza pe baieti. Fetele au parul lung ca fiind un semn al frumusetii si ingrijiri daca arata sanatos si mai se zice ca parul este bogatia fetei happy. Baieti cu parul lung dau dovada de neingrijire happy (Parere personala) Bye.

| Africanwitch a răspuns:

Bineinteles ca pe cei cu par lung. Nu stiu de ce, dar au ceva deosebit chiar daca nu arata foarte bine.
Si cine a zis ca fetele trebuie sa poarte par lung si baietii scurt?

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Scurt si creasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii cu parul cat mai lung, chiar si mai lung decat e al meu si bineinteles sa fie curat. Sunt mult mai feminini si asta imi place foarte mult la un baiat.

| jojojojome546 a răspuns:

Neaparat par lung si niste ochi verzi sau albastrii daca nu, sun buni si cei caprui, dar alesul meu trebuie sa aiba par lung gen emo

| mayacool a răspuns:

Prefer barbatul cu parul lung, pentru ca mi se par mult mai sensibili si atragatori smug (cu conditia sa fie ingrijit)in fond, daca o fata isi permite sa aiba par scurtstraight face un barbat de ce sa nu aiba plete:* LUNG CAT MAI LUNG.