| Alphahkbg a întrebat:

Fetelor ce preferati baietii cu par lung sau scurt, nu de alta dar vad ca e mai nou la moda frizura de "racoare"

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt! Aia cu par lung mi se par... feminini! Am avut un coleg cu ditamai coada si după ce s-a tuns era alt om si mai stiu cazuri! Pana la urma fiecare face ce vrea, insa eu pana acum nu am găsit atrăgător nici un băiat cu par lung big grin

| Alphahkbg explică (pentru anonim_4396):

Prin scurt ma refeream la cei cu 1 in par "laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mediu. Nici prea lung, dar nici prea scurt. Mie imi plac la nebunie aceste tunsori.

| Alphahkbg explică (pentru anonim_4396):

Uite cineva mai normal laughing

| Victoria18 a răspuns:

Scurt, e mai masculin...

| varsanofie a răspuns:

Scurt happy

| Secret5 a răspuns:

Mie una imi plac aurit cu par scurt, sau cu codița!