| ScreamoTime a întrebat:

Fetelor, preferati baietii cu parul mare / scurt? big grin

21 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Mai lung sau mediu, nu scurt.

| Încrucişătorul a răspuns:

Ar trebui sa specifici si 'unde'.

laughing

| Elvina a răspuns:

Cu parul lung sunt asa de draguti.

| dddddadada a răspuns:

Toate pustanele de 12-13 ani prefera baieti gen Justin Beiber.

| NoShit a răspuns:

Da. cu barbă.

| selysol a răspuns:

Daca e vorba de cap eu prefer parul scurt

| Georrggy a răspuns:

Scurt

| Antonica a răspuns:

Scurt

| butterfly95 a răspuns:

Trexmaster are dreptate laughing. Unde? Daca este vorba de podoaba capilara, eu il prefer mai scurt, pare mai matur si mai sexi. PS: Nu exagerat de scurt.

| SomePrettehGurl a răspuns:

Cu parul scurt. Dumnezeu i-a facut baieti, nu femei

| FucktheSystem a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

De asta Iisus avea plete? Eu zic să fugi să te spovedești că tocmai l-ai făcut pe Iisus femeie. Părul scurt e doar o modă, nu mereu erau frizeri la fiecare colț de bloc, gândește și tu, uită-te la poze prin cartea de istorie, nu are rost să îți obosești degetele degeaba ca să debitezi tâmpenii.

| FucktheSystem a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Lung, mereu mi-au plăcut pletoșii, mereu o să îmi placă.
Și dacă e să nu fie pletos măcar să aibă barbă.
Totuși combinația perfectă este pletos cu cioc.

| Vibrations a răspuns (pentru FucktheSystem):

Consideri că Jesus era un tip sexy? laughing

| FucktheSystem a răspuns (pentru Vibrations):

Nici rău nu arăta, dacă stau să mă gândesc.batting eyelashes

| RemusAndrei a răspuns (pentru SomePrettehGurl):

Dumnezeu si Iisus au parul lung si au fost primii. Ceea ce faci tu e discriminare... Fiecare poarta parul dupa cum ii sta bine.De exemplu eu il am prins in coada (mentionez ca sunt baiat)

| crasher a răspuns:

Esti varza :-s

| ExtraBass a răspuns:

@FucktheSystem.Te dai pe crestinism? Cu Iisus si etc..Frate las-o dracu.Baietii=>par scurt, nu sunt domnisoare

| FucktheSystem a răspuns (pentru ExtraBass):

În caz de nu ai observat există funcție de „răspunde".
Și da, mă dau pe creștinism când argumentul care l-am combătut pe asta se baza, pe creștinisim.
Și pentru că tu ești adeptul unui curent în modă nu însemană că cei ce nu îl urmează trebuie să fie categorisiți ca „domnișoare". Pe lângă faptul că ești închis la minte și tot ce nu e la modă e automat urât sau nenatural mai și comentezi ca să te aflii în treabă.

| LoLoBlue a răspuns:

Degeaba intrebi pentru ca raspunsurile vor fi diferite. Nu toate fetele sunt la fel.

| anuTss001 a răspuns:

Cu parul mai lung big grin